Изображение
Наши сертификаты
Russian (CIS)Latvian

Noderīga informācija

Fasādes termopaneļi


Kalpošanas laiks pārsniedz 50 gadus !!!

Galvenā ideja termo paneļiem, tas ir siltinājuma apdares materiāls,  kas ļauj vadīt siltumu un vienlaicīgi arī nosiltina sienu.

Siltuma efektīvs, ģeometriski stabils materiāls saglabā savas formas un izturības īpašības temperatūrā no -50 ° C līdz + 70 ° C pie augsta mitruma.

Fasādes siltumizolācijas panelis ir 600x400mm plāksne, kas izgatavota no cietas izolācijas, un pārklājuma slānis, kas izgatavots no augstas stiprības mākslīgā akmens, ar to savienojumā, kam ir augsta mehāniskā izturība un ārkārtīgi zema ūdens absorbcija. Iztur vairāk nekā 500 sasaldēšanas / atkausēšanas ciklus. Tā kā pārklājošais slānis ir izgatavots no dabīga neorganiska materiāla, tas ir izturīgs pret laikapstākļiem. Pusgravējums, dažādu krāsu un paneļu biezums, viegls, viegli uzstādāms un neprasa papildu krāsošanu.

Atsevišķi elementi ir viegli un ātri montējami uz sienām un hermētiski savienoti viens ar otru. Rezultāts ir ciets mājas apšuvums bez “aukstajiem tiltiem”

Fasādes termo paneļus var uzstādīt saviem spēkiem.

Termisko paneļu fasāde nebūs jāremontē vismaz 50 gadus. Viņam nav nepieciešams būvēt spēcīgu pamatu vai nostiprināt veco. Tas novērš siltuma zudumus - mājas īpašnieks ietaupa apkuri ziemā un gaisa kondicionēšanu vasarā.

Mēs ražojam un pārdodam fasāžu termo paneļus, kurus var izmantot ēku apšuvumam un siltināšanai jebkuram mērķim, novēršot nepieciešamību pēc sienu papildu siltumizolācijas. Turklāt tos var uzstādīt pat speciālisti ar minimālām iemaņām būvniecībā.

Balustrādes komplekts no mākslīgā marmora.Balustrādes elementi

Augstums: 950 мм
3022 Margu statnis. 130х685 мм
3040 Stabs. 230х230х790 мм
3041 Staba vāks. 305х305х60 мм
3042 Staba pamatne. 310х310х110 мм
3043 Marga. 1650х200х50 мм
3044 Pamatne. 1660х210х90 мм
3045 Margu statņa glāze 160х160х50 мм
3045/1 kāpņu glāze (slīpā).
3050 Staba bumbiņa. 140 мм
Marga un pamatne
3043/1 Marga rādiusa. R=4850 мм
3043/2 Marga rādiusa. R=1850 мм
3044/1 Pamatne rādiusa. R=4850 мм
3044/2 Pamattne rādiusa. R=1850 мм


Mākslīgais akmens

Pēdējā laikā akmens apdare ir kļuvusi populāra, un lielu nozīmi guvis ne tikai dekoratīvais, bet arī funkcionālais aspekts. Sakarā ar to strauji attīstās dotā tirgus nozare. Mākslīgo akmeni pielieto gan ēkas iekšējai un arējai apdarei, gan arī veidojot dārza ainavu.

Mākslīgā akmens vēsture meklējama jau tālā senatnē II-III gs. p.m.ē., kad Ēģiptes celtniecībā pielietoja apdedzinātu ķieģeli. Kopš tā laika mākslīgais akmens nav zaudējis savu aktualitāti, bet ir ieguvis formu, tekstūru un krāsu daudzveidību. Dekoratīvā akmens dažādība mūsdienās parādijās pateicoties augstām tehnoloģijām un vēsturiskajai pieredzei.

Dekoratīvo akmeni pielieto kā visas ēkas fasādes apdarei, tā arī ar mērķi vērst uzmanību atsevišķiem fasādes elementiem. Fasādes akmens un fasādes plāksnes nodrošina neatkārtojamu ārējo izskatu jūsu mājoklim. Cokola plāksnes izceļ ārējo noformējumu, dekoratīvais akmens nodrošinās Jums mājīguma sajūtu un komfortu. Trotuāra plāksnes iezonē piemājas platību, kā arī piešķir pabeigtības izjūtu visai celtnei. Šuvju aiztriepšana – nozīmīgs process apdarē, tas pieprasa augstas kvalitātes materiālus (plākšņu līmi un maisījumus) un sevišķu uzmanību.

No seniem laikiem līdz mūsdienām mākslīgā akmens nozīme paliek tā pati, tas paredzēts tam, lai ikdienu padarītu izturīgu, stabilu, spilgtu un skaistu. Jo kā tautā saka: „Mana māja, mans cietoksnis”.

Latvijā „cietokšņu” celšana ir aktuāla, vēršot uzmanību bargajiem un neparedzamajiem klimatiskajiem apstākļiem. Tieši tādēļ mākslīgā akmens ražošanas tehnoloģija, kas ir piedāvāta mūsu katalogā, paredz šo faktoru. Atzīmēsim to, ka mākslīgais akmens ir praktisks – tas nav pakļauts korozijai, ir salizturīgs, mitrumu neuzsūcošs, ekoloģiski tīrs, kā arī drošs no ugunsdrošības viedokļa.

Ēkas apdare ar akmeni ir ērts un drošs veids kā nodrošināt ēkai ilgmūžību, kā arī ir veiksmīga investīcija. Pēc autoritatīvo mākleru viedokļiem, ēku cenas, kas ir ar mākslīga akmens apdari, pieaug par 15-20% nekustamā īpašuma tirgū!

Piecas mākslīgā akmens priekšrocības:

  • Tehnoloģiskums – montāžas vienkāršība, salīdzinot ar dabas analogiem.
  • Salīdzinoši mazs svars.
  • Ilgmūžība un izturība.
  • Krāsas un faktūras daudzveidība un saderība.
  • Cenas priekšrocības.

Mūsu mākslīgā akmens kolekcijā tiek piedāvāta dažādu formu produkcija, kas nodrošina elementu minimālu atkārtošanās iespēju, bet plašā krāsu palete dod iespēju padarīt ārējo ēkas izskatu maksimāli tuvu Jūsu vēlamajam efektam. Monumentalitāte vai stilīgs minimālisms, izteiksmīgums vai gaumīga vienkāršība, greznība vai mājīgums? Izlemt Jums!


SIA „KRIART” produkcija visā savā plašajā klāstā ir apskatāma sadaļā produkcijas katalogs