Изображение
Наши сертификаты
Russian (CIS)Latvian

Noderīga informācija

Mākslīgais akmens

Pēdējā laikā akmens apdare ir kļuvusi populāra, un lielu nozīmi guvis ne tikai dekoratīvais, bet arī funkcionālais aspekts. Sakarā ar to strauji attīstās dotā tirgus nozare. Mākslīgo akmeni pielieto gan ēkas iekšējai un arējai apdarei, gan arī veidojot dārza ainavu.

Mākslīgā akmens vēsture meklējama jau tālā senatnē II-III gs. p.m.ē., kad Ēģiptes celtniecībā pielietoja apdedzinātu ķieģeli. Kopš tā laika mākslīgais akmens nav zaudējis savu aktualitāti, bet ir ieguvis formu, tekstūru un krāsu daudzveidību. Dekoratīvā akmens dažādība mūsdienās parādijās pateicoties augstām tehnoloģijām un vēsturiskajai pieredzei.

Dekoratīvo akmeni pielieto kā visas ēkas fasādes apdarei, tā arī ar mērķi vērst uzmanību atsevišķiem fasādes elementiem. Fasādes akmens un fasādes plāksnes nodrošina neatkārtojamu ārējo izskatu jūsu mājoklim. Cokola plāksnes izceļ ārējo noformējumu, dekoratīvais akmens nodrošinās Jums mājīguma sajūtu un komfortu. Trotuāra plāksnes iezonē piemājas platību, kā arī piešķir pabeigtības izjūtu visai celtnei. Šuvju aiztriepšana – nozīmīgs process apdarē, tas pieprasa augstas kvalitātes materiālus (plākšņu līmi un maisījumus) un sevišķu uzmanību.

No seniem laikiem līdz mūsdienām mākslīgā akmens nozīme paliek tā pati, tas paredzēts tam, lai ikdienu padarītu izturīgu, stabilu, spilgtu un skaistu. Jo kā tautā saka: „Mana māja, mans cietoksnis”.

Latvijā „cietokšņu” celšana ir aktuāla, vēršot uzmanību bargajiem un neparedzamajiem klimatiskajiem apstākļiem. Tieši tādēļ mākslīgā akmens ražošanas tehnoloģija, kas ir piedāvāta mūsu katalogā, paredz šo faktoru. Atzīmēsim to, ka mākslīgais akmens ir praktisks – tas nav pakļauts korozijai, ir salizturīgs, mitrumu neuzsūcošs, ekoloģiski tīrs, kā arī drošs no ugunsdrošības viedokļa.

Ēkas apdare ar akmeni ir ērts un drošs veids kā nodrošināt ēkai ilgmūžību, kā arī ir veiksmīga investīcija. Pēc autoritatīvo mākleru viedokļiem, ēku cenas, kas ir ar mākslīga akmens apdari, pieaug par 15-20% nekustamā īpašuma tirgū!

Piecas mākslīgā akmens priekšrocības:

  • Tehnoloģiskums – montāžas vienkāršība, salīdzinot ar dabas analogiem.
  • Salīdzinoši mazs svars.
  • Ilgmūžība un izturība.
  • Krāsas un faktūras daudzveidība un saderība.
  • Cenas priekšrocības.

Mūsu mākslīgā akmens kolekcijā tiek piedāvāta dažādu formu produkcija, kas nodrošina elementu minimālu atkārtošanās iespēju, bet plašā krāsu palete dod iespēju padarīt ārējo ēkas izskatu maksimāli tuvu Jūsu vēlamajam efektam. Monumentalitāte vai stilīgs minimālisms, izteiksmīgums vai gaumīga vienkāršība, greznība vai mājīgums? Izlemt Jums!


SIA „KRIART” produkcija visā savā plašajā klāstā ir apskatāma sadaļā produkcijas katalogs

Счётчик посетителей
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterЗа сегодня359
mod_vvisit_counterЗа вчера547
mod_vvisit_counterЗа неделю906
mod_vvisit_counterЗа прошлую неделю3080
mod_vvisit_counterЗа месяц3112
mod_vvisit_counterЗа прошлый месяц16227
mod_vvisit_counterВсего1033589

Сейчас на сайте: 8
Ваш IP: 3.226.243.36
,
7-4-2020 16:28